Универзален Телефон Поправка Алатка за Полнење Корисна Безбедност Scraper со 1,5 инчен Јаглероден Челик Сечилото налепница лепак отстранување на автомобил обвива ала?
Новак - 19 %

Универзален Телефон Поправка Алатка за Полнење Корисна Безбедност Scraper со 1,5 инчен Јаглероден Челик Сечилото налепница лепак

Достапно за нарачка
DEN 290.88
DEN 236.00
Достапност:


Модел : E16
Име на производ : Пластични Жилет Scraper со јаглероден челик сечилото
Жилет Scraper Големина : 10.5*4.5 cm
Сечилото Големина : од 1,5 инчи
Тежина : 43g/pc
Пакување : 1pc Пластични Жилет Scraper со 1pc челик сечилото
Примена : Автомобил За Завиткување Стариот Лепак За Чистење

За производот

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Објектот Волумен:
1 Парче
Објектот Тежина:
43g
Специјални Функции:
автомобил обвива алатки
Материјал Тип:
Пластични,Челик
Бренд Име:
CNGZSY
Модел:
E16
боја:
Жолта+Сива
Големина:
10.5*4.5*2cm
Тежина:
43g/pc
автомобил завиткување Корисна за Безбедност на Гребење:
Автомобил Завиткување Лепак за Чистење Scraper винил апликација
Lcd Екран лепак за чистење гребење:
Автомобил Чистење Винил Филм Прозорец Багра Лепак Отстрани Tools Отстранување на Етикетата
Стакло Налепница Лепак Отстранување Алатки:
Лепак Смена Scraper за Мобилен Телефон, Таблет Екран Поправка Чистење
Предности:
бесплатен превозот,квалитетни,професионални,најдобра услуга
Карактеристики:
100% сосема нов,издржлива и корисна,еко-пријателски
Примена:
Универзален телефон поправка алатка за полнење. автомобил стакло лепак отстранување

Избор на клиент