Супер убаво новородено бебе девојка облека слатка Чипка Принцеза се облекуваат на младата девојка bodysuit бела розова Jumpsuit за бебе родено

Супер убаво новородено бебе девојка облека слатка Чипка Принцеза се облекуваат на младата девојка bodysuit бела розова Jumpsuit

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[size]-[9999]
Мерење Во CM Големина на Тело, Должина на Телесната Тежина(kg) 3 M 55 - 60 3.6 - 5.7 6 M 60 - 65 5.7 - 7.5 9 M 65 - 70 7.5 - 9.3 12 M 70 - 75 9.3 - 11.1 18 МИЛИОНИ 75 - 80 11.1 - 12.5 24 M 80 - 85 12.5 - 13.6
Мерење Во Инчи Големина на Тело, Должина на Телесната Тежина(lb) 3 M 21.7 - 23.6 7.9 - 12.5 6 M 23.6 - 25.6 12.5 - 16.5 9 M 25.6 - 27.6 16.5 - 20.5 12 M 27.6 - 29.5 20.5 - 24.4 18 МИЛИОНИ 29.5 - 31.5 24.4 - 27.5 24 M 31.5 - 33.5 27.5 - 29.9

За производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
OrangeMom
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук

Избор на клиент