Бесплатни shippment 50pcs Тело Накит 16G Панк Хип нерѓосувачки челик Усна/Labret Бар Хеликс Бар Тело Пирсинг ТОПЛА
Новак - 5 %

Бесплатни shippment 50pcs Тело Накит 16G Панк Хип нерѓосувачки челик Усна/Labret Бар Хеликс Бар Тело Пирсинг ТОПЛА

Достапно за нарачка
DEN 1439.52
DEN 1368.00
Достапност:


Функција :
ПАНК Хип Тело Накит Тело пирсинг Накит
УСНА Labret/Уво Хеликс Горниот Бар ПИРСИНГ НАКИТ
Descripting : Материјал : Сите не ' Рѓосувачки Челик, лентата е Хируршки Челик,Повеќе Безбедноста на телото
Величини : 16g~ 1.2 mm Бар Должина : 8 MM. Боја : погледнете како фотографии Пакет : 50pcs/Многу
Бесплатни shippment LOT100pcs Тело Пирсинг -УВ Флексибилни Усна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг 1.2 X8 MM US$ 16.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT100pcs 16g~1.2 mm Кристал Камења Усна Labret Прстен Бар Тело Накит US$ 28.41 /многу
парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT100pcs Тело Пирсинг -16g~1.2mm X8 X2mm Усна Labret Прстен Бар US$ 24.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатни shippment 100pcs Тело Накит 16 G Усна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг US$ 18.94 /многу
парчиња / многу
Нови Пристигна Слободни shippment LOT30pcs Тело Пирсинг -Черепот Усна Labret Прстен Бар US$ 21.04 /многу
парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Пирсинг -Усна Labret Прстен Бар US$ 15.78 /многу
парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Накит - Усна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг се Меша Бои Непречено Дизајн US$ 46.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатни shippment LOT50pcs Тело Пирсинг Накит -16 G ЦЕЛОСНА Кристал Камења Усна Labret Прстен Бар Усна Пирсинг 8-10colors US$ 49.46 /многу
парчиња / многу
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Ние брод на сите стоки во рок од 24 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
Светот
10-25 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 12 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 20 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $200.00 , ние ќе брод вашата точка од EMS, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4 - 8 дена да пристигне, (ЕМС може да биде на располагање за оваа земји : Австралија, Белгија, Канада, Данска, Франција, Финска, Германија, Ирска, Италија, Нов Зеланд, Норвешка, Шпанија, Шведска, Швајцарија, САД, велика БРИТАНИЈА).
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Мулти-предмети наредби ве молиме распрашајте се за комбинирана фактура откако ќе заврши шопинг.
Сите Плаќање ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по Аукција во близина.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!
Добредојдовте На Побара Повеќе Детали.

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Обликотшема:
Скелетот
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Број На Модел На:
ALP122
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Накит Тип:
Телото Накит
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Моден Накит Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Избор на клиент