5pc/многу Бебе Bibs Памук Bibs за Бебе Триаголник Глава Шамија Момче Kerchief Девојка Bandana Dribble Лигавче
Новак - 5 %

5pc/многу Бебе Bibs Памук Bibs за Бебе Триаголник Глава Шамија Момче Kerchief Девојка Bandana Dribble Лигавче

Достапно за нарачка
DEN 201.12
DEN 191.00
Достапност:

Благодарение толку многу!
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1, Нашата продавница мин цел е 7( со следење на број ).
3)Ако не се задоволни со било какви прашања во врска со нашите производи во прилог на квалитетот на производите, ако сакате да го промените предмети или да се врати ставки,сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. Па ве молиме, напишете вашето име и презиме кога цел , тогаш можете да ја примите вашата стока во нормален, ви благодариме!
2, Posti Финска Економија, точно и прецизно пристигнување време е 45-90 дена , и тоа само покажува во транзитна град Логистика Информации на Финска/Луксембург .но, не е отворен спор без cotact .така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.Ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
2)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
3)Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
bandana bibs,бебе момче bibs bandana,бебе bandana bibs,Бебе Bibs,деца bibs,деца bibs,памук bibs,лигавче шамија,бебе шамија,децата шамија,детска шамија,памук триаголник лигавче,дете лигавче,памук шамија,топло шамија,зима шамија,зимски бебе лигавче,топло бебе лигавче,топло bibs,зима bibs,деца лигавче зима,зима јаки,деца вратот лигавче,дете јаки,bibs за бебето,бебе шамија зима,кадифен лигавче,зима и топло, шамија,детска шамија,лигавче шамија,бебе burp згрутчувањето
Подолу се топла продажба Предмети!!
5pcs/многу Бебе Bibs 100% Памук Bibs за Бебе Триаголник Глава Шамија Момче Kerchief Девојка Bandana Dribble Лигавче одговара 0-3 Години
Име на производ : Бебе памук триаголник bibs
Материјал : памук
Боја : multicolor факултативна
Големина на : 40*20cm, копче може да се прилагоди на големината (Прирачник за мерење, постојат 1-2cm грешка е нормално, ве молиме да се разбере!).
За 0-3 години бебе носат во Пролет / Лето / Есен / Зима
Пакување : случајни боја 5 парчиња /торба
Повеќе функции : бебе bibs, исто така, може да се користи како бебе turban; бебе вратот шамија, бебе коса бендот да ја користите.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
2) Ако производот има било кој квалитет на проблемот,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако цел износ помалку од 7ние ќе брод ќе преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (без следење на број)
2, Ако сакате да купите голема количина на производот, ние ќе ви цитирам конкурентна цена, ве молиме контактирајте со нас слободно, ви благодариме!
Плаќање
1) Уплатата се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.по руската / Белорусија логистика информации не е снимен .
4)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (освен за одмор ден и нешто unexpectation)
3) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена( Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение.Тоа може да биде до 35-65 работни дена постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди и да потрае неколку секунди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга,Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред.

За производот

Големина:
for 0 to 3 years old
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Шаблон Тип:
Цртан филм
Возраст Опсег:
4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Стил:
Моден
Бренд Име:
YWSZBBST
Број На Модел На:
лигавче,бебе лигавче,памук bibs,YG1245B,bibs за бебе
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
бебе bibs:
бебе bibs памук
burp Облека:
бебе bibs bandana
плунката крпа:
младата плунка крпа
bandana bibs:
Лига Лигавче
памучна крпа плунка:
младата хранење облека
бебе Плунка bibs:
памучна крпа плунка
деца bibs:
деца шамија
Младата bibs:
младата slobber облека
триаголник бебе bibs:
бебе јака
бебе шамија:
бебе шамија bibs

Избор на клиент