4PCS 114MM 1.9 Инчен Гумени Тркала Гуми за 1:10 РК Рок Роботот Автомобил Axial SCX10 90046 Tamiya CC01 RC4WD D90 D110
Новак - 30 %

4PCS 114MM 1.9 Инчен Гумени Тркала Гуми за 1:10 РК Рок Роботот Автомобил Axial SCX10 90046 Tamiya CC01 RC4WD D90 D110

Достапно за нарачка
DEN 1233.12
DEN 863.00
Достапност:

4 PCS 1.9" Црна Гума Пневматик / Воланот Гуми за 1 : 10 РК Рок Роботот Axial SCX10 90046 Tamiya CC01 RC4 WD D90 D110(Дијаметар : 114mm) Карактеристики : 100% нов Бенд Со пена вметнете Агресивни гкл и тесен Екстремни скала сите теренски гуми Направен од висок квалитет на гума Висока Носат-отпорни, и одлична трајност Спецификации : Дел Име : Гуми Надворешниот дијаметар : 114 мм Ширина : 40mm Внатрешен дијаметар : 48mm,m,mn Материјал : Гума Тежина : 93.5 g/еез Одговараат за 1/10 РК Роботот Забелешка : Големината може да се 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Пакет Листата : 4 * Тркала Гуми 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 2.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. 1.Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Или, можете да изберете да имате замена. 4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1.100% Реална Слика.Ние се земе слики на производи од страна на самите себе за да покажува на оригинални производи. Овие се само за ваша препорака, бидејќи може да биде малку разлика помеѓу сликите и вистинскиот објект. 2.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен. 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2.Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас. 3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
за 1/10 РК Роботот
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Бренд Име:
INJORA
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Гума
РК Делови и Accs:
Гуми
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Гуми
боја:
Црна

Избор на клиент