мулти боја sequins мушка мрежа везови ткаенини за торба ,се облекуваат
Новак - 5 %

мулти боја sequins мушка мрежа везови ткаенини за торба ,се облекуваат

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 866.00
Достапност:


1 PCS за овој производ испорака големина е 100*125cm (рака сечење можеби 2-3cm грешка)
,
-|-_-|-
'

За производот

Бренд Име:
ZHONGYIJIATIMELY
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Chiffon Ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
125c

Избор на клиент