Buulqo 50*175cm Памук, плетени Органски ткаенина печатени цртан филм бебе памук џерси ткаенина за DIY шиење производ
Новак - 6 %

Buulqo 50*175cm Памук, плетени Органски ткаенина печатени цртан филм бебе памук џерси ткаенина за DIY шиење производ

Достапно за нарачка
DEN 427.20
DEN 402.00
Достапност:


Обрнете внимание на :
Цената е за едно парче(50cm должина *175cm ширина)
за повеќе од едно парче ќе бидат испратени континуирано без сечење
Ви благодариме за вашата нарачка
Ве молиме имајте во предвид дека физичкото без слика е толку светла, во зависност од вашиот монитор, бојата е неизбежна, умот се заобиколат.
Крпа повремени мали пропустот : џемпери, се водат за исчезнати, нишка неизбежна. Мала пукнатина не влијае на голем ефект
Превозот
1.Вашата цел ќе бидат испратени во рамките на 3-7days по плаќање на проверка.
2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail(бесплатен превозот), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
3.Ако не сте ја примите вашата цел во 30 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро да ви понудиме ги задоволи одговор.
Плаќање
1.Ние прифаќаме alipay тука.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Се врати и враќање
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако оваа ставка во вашата possesion за повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Не постојат исклучоци.Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење Бр.и вашиот reseason за враќање.
3.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објектот е во оригинална состојба и packaing со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и продавачот cacel трансакцијата од aliexxpress.Или можете да одберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За повратни информации
Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи

За производот

Бренд Име:
buulqo
Материјал:
100% Памук
Тип:
Challie Ткаенина
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Функција:
Не-Спроведување
Техника:
Плетени
Ширина:
175cm
дизајн:
Анимиран цртан филм
Продажба На Начин:
Се шири намали
применливи објекти:
Облека...

Избор на клиент