QIKERBONG 2017 Нови Mens Плажа Одбор Шорцеви Бермуди Брзо Сушење на Мажите Boardshorts Повик Краток Bottoms Jogger Боксер Водови
Новак - 40 %

QIKERBONG 2017 Нови Mens Плажа Одбор Шорцеви Бермуди Брзо Сушење на Мажите Boardshorts Повик Краток Bottoms Jogger Боксер Водови

Достапно за нарачка
DEN 936.00
DEN 562.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
одборот шорцеви
Број На Модел На:
QMA247
Бренд Име:
QIKERBONG
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
боја:
црна печатење
Ткаенини:
Полиестер Брз Сува
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Година:
Нови 2017
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Тип:
мажите плажа шорцеви
Опис 1:
Лето машка Плажа Шорцеви
Опис 2:
Мажите Бермуди

Избор на клиент