68 компјутери/set Дијамант Ѕид Налепници За Дневна Соба да се Отстрани Насловна Оркестарот Модерна Ѕид Оркестарот Mural Црн Ѕид Decals Спалната соба ZA754
Новак - 25 %

68 компјутери/set Дијамант Ѕид Налепници За Дневна Соба да се Отстрани Насловна Оркестарот Модерна Ѕид Оркестарот Mural Црн Ѕид

Достапно за нарачка
DEN 574.56
DEN 431.00
Достапност:

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината Големина : DIY стил ,секој дијамант големина е 8см х 7cm
вкупно 68 компјутери Заврши големина е зависи како да plaste тоа Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.

За производот

боја:
црна, сива, H635 меки розова боја, светло виолетова, црвена, бела, жолта, кафена, прилагодено боја, портокал
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZA754
Спецификација:
Three-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент