Q509 2017 Слива велосипедизам дресови кратко sleeve Лето влага апсорпција, пот Велосипедизам дресови кратки ракави, поставено

Q509 2017 Слива велосипедизам дресови кратко sleeve Лето влага апсорпција, пот Велосипедизам дресови кратки ракави, поставено

Достапно за нарачка
DEN 1440.00
Достапност:

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!.
Внимание : 1. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила.
05 Против пролизгување здолниште со полите : XINTOWN обичај не се лизга појас, јава свиткување, за да се спречи назад полите и откриваат
на кожата. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели. Ние нудиме различни испорака методи за вашата опција, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби, ви благодариме! Разбирањето и довербата е основа за соработка.Ви благодариме за разбирањето! 3. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари.
08 3 D Стерео Перница : Три-димензионални пот слот, влага пропустливост, ефективна топлина и пот празнење, чувајте
возат се исуши, без мирис.
01 Сопствен Бренд, Патент : XINTOWN сопствени авто-заклучување функција невидливи патент, чиста и убава, професионален спорт
патент, позиционирање перформанси, јава не опаѓа
02 Дигитално Печатење Процес : употреба на италијански увозот на мастило, дигитално печатење, светли бои не исчезнат. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди следење на број на Кина пост. Ви благодариме и имаат убав ден. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ве молиме контактирајте со нас да ја смените цената пред исплата. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Рефлексивни
предупредување лента за подобрување на безбедноста на возење во текот на ноќта. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0.

За производот

Големина:
3XL, XXL, XL, L, M, S
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Лето
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Q509
Материјал:
Полиестер
Тип:
Џерси Поставува
Патент Должина:
Целосна
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент