xunbeifang 100pcs многу За PC 2.4 G Безжична Игра Контролер џојстик Gamepad ( посебно издание ), без вибрации
Новак - 7 %

xunbeifang 100pcs многу За PC 2.4 G Безжична Игра Контролер џојстик Gamepad ( посебно издание ), без вибрации

Достапно за нарачка
DEN 41704.32
DEN 38785.00
Достапност:

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.4 G Безжична Игра Контролер џојстик Gamepad ( посебно издание ), без вибрации
Опис На Производот
Сосема Нов и висок квалитет загарантирана Безжичен контролер за PC е дизајниран за гејмер кој бара само најдобрите во безжични игри технологија со Високи перформанси 2. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации.4 GHz безжична аналоген контролер Целосна аналоген/дигитален акција копчиња и твин аналогни контрола на стапчиња за PC контролори На приемникот со активност индикатор за светло е компатибилен со контролер подлога Работат со 2 x AAA (LR03) батерии(Батерија, не се вклучени) - авто штедење на батеријата функција До 10m оперативен опсег
Answer : ___________________________ Note : Phisical слика може да биде поврзана со боја на нарушувања, ве молиме да се усогласат со реалните производ. Ние не бродот на викенд или државни празници. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Гаранција & Одржување
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

За производот

Тип:
Gamepads
Број На Модел На:
GPC01600
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
xunbeifang
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Пакет:
No
Пристаниште:
За PC 2.4 G безжична
Работата од далечина:
8m до 10m максимум

Избор на клиент