1pcs Природни кристали, транспарентен черепот, реики, кристално исцелување.

1pcs Природни кристали, транспарентен черепот, реики, кристално исцелување.

Достапно за нарачка
DEN 1770.24
Достапност:


Услови :
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : черепот употреба : дома декорација Предмет : природни кристално јасно кластер черепот Боја : јасно големина : околу 6-7cm тежина : околу 180-220 g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :
Плаќање :
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
Превозот И Ракувањето Со :
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена. Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.
Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!
Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.

За производот

боја:
Бела
Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
ACSDVOCATE
Стил:
Југоисточна Азија

Избор на клиент