Малку Се Зголеми Цвет Топка Дрво Potted Растенија Свила Цвет Нова Куќа Мебел Десктоп Декорација Вештачки Цвеќиња Сет

Малку Се Зголеми Цвет Топка Дрво Potted Растенија Свила Цвет Нова Куќа Мебел Десктоп Декорација Вештачки Цвеќиња Сет

Достапно за нарачка
DEN 685.44
Достапност:


Малку Се Зголеми Цвет Топка Дрво Potted Растенија Свила Цвет Нова Куќа Мебел Десктоп Декорација Вештачки Цвеќиња Сет
871912720841606 Повеќе бонсаи растенија US $ 12.20 /парче US $ 8.62 /парче US $ 10.90 /парче US $ 4.20 /парче US $ 11.20 /парче US $ 7.90 /парче US $ 8.60 /парче US $ 9.50 /парче US $ 9.60 /парче US $ 9.50 /парче

За производот

Големина:
XS
Бренд Име:
MEIHON
Тип:
Трендафил
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
mpj70502
Стил:
Цвет + Вазна
Текстурата на материјалот:
Свила Цвет
Големина:
21 CMX 10 см широк
боја:
бела розова

Избор на клиент