Трговија на големо Brooch 5Pcs/Многу Цвет Brooch рачно изработени Ткаенина Брошеви За Мажи Lapel Игли За Жени
Новак - 20 %

Трговија на големо Brooch 5Pcs/Многу Цвет Brooch рачно изработени Ткаенина Брошеви За Мажи Lapel Игли За Жени

Достапно за нарачка
DEN 552.00
DEN 442.00
Достапност:


Трговија на големо Brooch 5 Pcs/Многу Цвет Brooch рачно изработени Ткаенина Брошеви За Мажи Lapel Игли За Жени
Боја Referance : Од М1-M5. ве молиме оставете порака за она што боите дали треба во ред,на пример,М1,М2,M5. Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MEI4281614
Стил:
Тренди
Материјал:
Ткаенини
Бренд Име:
Jelmoons
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Други
Материјал:
chiffon платно
Апликации:
Јубилеј/бизнис подароци/свеченото отворање/подароци
Brooch Тип:
долго brooch
боја:
М1,М2,М3,М4,М5

Избор на клиент