Origional Bluetooth Безжична Игра Контролер Ipega 9052 Smart Мини Gamepad Џојстик за Android погоден за SF СПЦ
Новак - 10 %

Origional Bluetooth Безжична Игра Контролер Ipega 9052 Smart Мини Gamepad Џојстик за Android погоден за SF СПЦ

Достапно за нарачка
DEN 1416.00
DEN 1274.00
Достапност:

Овој производ е безжична bluetooth контролер само за Android системи, натпревар со Nibiru игра платформа, тоа може да биде работа непосредно по успешно поврзување Bluetooth 3.0 безжичниот пренос може да ги поддржи 6-8 метри широк спектар на контрола од работењето вградена литиум батерија. По полнењето, тоа може да биде одржлива за 20 часа. Безбедни и стабилни Со телескопски застане. Мобилен телефон или таблет може да биде ставена во заграда.(максимална поддршка за 6-инчен мобилен телефон Поддржуваат Android 2.3 или над систем. Карактеристики : Безжична bluetooth контролер само за Android системи, натпревар со Nibiru игра платформа,работа непосредно по успешно поврзување. Вградена литиум батерија. По полнењето, тоа може да биде одржлива за 20 часа.Сигурна и стабилна. Со можност да биде продолжен стојат до 6-инчен мобилен телефон Bluetooth 3.0 безжичниот пренос може да ги поддржи 6-8 метри широк спектар на контрола од работењето. Пријателски софтвер дизајниран да влезат во режимот на штедење на енергија со нема врска држава. Поддршка на Android 2.3 или над систем. 1* ipega СТР-9052 Контролорот 1*Микро USB Полнење Кабел 1 *Прирачник за Корисникот 1*торба Пакет тежина : 243g

За производот

боја:
Црна
Тип:
Gamepads
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
СТР-9052
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Бренд Име:
IPEGA
Тип:
Gamepads

Избор на клиент