Препорачуваме 2018 Лето висок квалитет на кратко sleeve одбиеме јака тенок одговара лесно се грижи twill бизнис мажи облечи кошули 7 боја
Новак - 45 %

Препорачуваме 2018 Лето висок квалитет на кратко sleeve одбиеме јака тенок одговара лесно се грижи twill бизнис мажи облечи кошули

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 528.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Кошули Тип:
Облечи Кошули
Материјал:
Полиестер,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
PAULJONES
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Twill
Материјал:
40%ПАМУК+60%ПОЛИЕСТЕР
Големина:
Asian Size
Стил:
Редовни и фитинг

Избор на клиент