SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L550D K000083110 KSWAA LA-4981P GL40 ЧИПСЕТ DDR2 интегрирана графичка картичка
Новак - 6 %

SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L550D K000083110 KSWAA LA-4981P GL40 ЧИПСЕТ DDR2 интегрирана графичка картичка

Достапно за нарачка
DEN 4784.64
DEN 4498.00
Достапност:

проверете дали недостатокот на фитинзи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Предмети вратени ќе бидат тестирани и ако најде неисправни ќе се наплатува 20% restocking такса. 100% SHELI montherboard и во добра состојба
2.
Контакт :
1. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови. бесплатен превозот во рок од 2 дена преку Хонгконг пост Воздух Mail
4.
Враќање политика :
1. 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек.
SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L550 D K000083110 KSWAA LA-4981 P GL40 ЧИПСЕТ DDR2 интегрирана графичка картичка.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба. целосно тестирани и работи добро
3.проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.
Се надевам дека ќе имате среќен и шарени живот !
Услови :
Вие треба внимателно да ги прочитате на Превозот, Исплати, и се Враќа Политики. Сите производи гаранција за 45 дена. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите. проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба).
2· ако ви требаат повеќе компјутери на матични плочи,добредојдовте на истрага нашите продажни за корист цена. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред. Ако не сте сигурни, обратете се.
SHELI лаптоп Плоча За Toshiba Satellite L550 D K000083110 KSWAA LA-4981 P GL40 ЧИПСЕТ DDR2 интегрирана графичка картичка
ние се направи следново заложби за нашите производи :
1. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени.
Испорака :
1.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење,Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас. проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата.
Тестови :
Целосно тестирани и работат во добри услови, со Висок квалитет и конкурентна цена. Но, Превозот, манипулативните и осигурување се брада од страна на клиентите. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

За производот

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,HDMI,USB 2.0,Display Port,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
L500 L550
Чипсет Производител:
Intel
Форма Фактор:
Мини-ITX
Максимална Ram Капацитет:
16 GB
Почетен Датум:
2011
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
800
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Еден
Гарантен период:
45 дена
ОЕМ или Оригиналниот:
оригиналниот
превозот:
Бесплатен превозот преку Хонгконг пост воздух mail

Избор на клиент