HZ5B-20/3 20A 3P Професионални Мулти-чекор 0-7 позиција Универзална Ротари Cam switch сребро контакт Фабрика доставени

HZ5B-20/3 20A 3P Професионални Мулти-чекор 0-7 позиција Универзална Ротари Cam switch сребро контакт Фабрика доставени

Достапно за нарачка
DEN 576.00
Достапност:


HZ5 B-20/3 20 A 3 P Професионални Мулти-чекор 0-7 позиција Универзална Ротари Cam switch сребро контакт Фабрика доставени слични Производи
Производи Опис
Име : HZ5 B-20/3
Максимален напон : 690 V
Максимална струја : 20 A
Број на позиција : 0-7 позиција
Фаза број : 3
Материјал : Пластични/Сребрена контакт
Примена : за Контрола на моторот
Прилагодено : Ако имате жици дијаграм,можете да ни даде,тоа може да биде customed.Ви благодариме~
Детали :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Каков вид на сертификат имаш?
За компанијата : CCC,CE,TUV,Ro HS
LW26 серија : TUV, CE, CCC
YMD11 серија : CE, CCC
HZ5 серија : CCC
HZ5 B серија : Ro HS, CCC
2. Каде ќе се продаде стоката да?
Германија, САД, велика БРИТАНИЈА, Кореја, Австралија, сите големи европски и американски земји.
3. Она што е годишното производство?
3,000,000 компјутери на прекинувачи во една година, е еден од најголемите производителот и продавачот во Кина.
4. Како е фабриката?
Yaming електрични компанијата има повеќе од 20 години производството expreience, и има околу 150 работници.
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор ,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст .
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

За производот

Напон:
380V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Гаранција:
1 година
Бренд Име:
whurow
Број На Модел На:
HZ5B-20/3 cam префрлате
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Висок Напон
боја:
Сина/Виолетова
Номинална Напон:
380v
тековната:
20A
број на позиција:
0-7 позиции
Примена:
контрола на моторот
Материјал:
сребро контакт,пластични
Тип:
changeover ротари префрлате
Обичај:
Yes

Избор на клиент