НОВИ НАС тастатурата за DELL Inspiron 15 3521 15R 5521 црна англиски лаптоп тастатура со рамка
Новак - 5 %

НОВИ НАС тастатурата за DELL Inspiron 15 3521 15R 5521 црна англиски лаптоп тастатура со рамка

Достапно за нарачка
DEN 453.60
DEN 431.00
Достапност:


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

За производот

Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
15 3521 15R 5521
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
НИ Стандард

Избор на клиент