Моден бамбус јагне ѕиден часовник дете вистински ѕид површината декорација watch cartoon

Моден бамбус јагне ѕиден часовник дете вистински ѕид површината декорација watch cartoon

Достапно за нарачка
DEN 2832.00
Достапност:

детали за производот

За производот

Лист Големина:
12inch
Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Обликот:
Геометриски
Дијаметар:
30cm
Дисплеј Тип:
Игла
Бренд Име:
UIZKIC
Комбинација:
Ги одделува
Motivity Тип:
Дигитални
Шема:
Цртан филм
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Форма:
Единствен Лик
Тежина:
400g
Применливи Сместување:
дневна соба
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Број На Модел На:
369
Тело Материјал:
Дрво

Избор на клиент