NOKOTION CN-0JK5GY 0JK5GY JK5GY DA0V08MB6D1 Лаптоп Плоча За dell Vostro 3460 V3460 Главниот Одбор HD4000 DDR3
Новак - 5 %

NOKOTION CN-0JK5GY 0JK5GY JK5GY DA0V08MB6D1 Лаптоп Плоча За dell Vostro 3460 V3460 Главниот Одбор HD4000 DDR3

Достапно за нарачка
DEN 4560.00
DEN 4332.00
Достапност:


NOKOTION CN-0 JK5 GY 0 JK5 GY JK5 GY DA0 V08 MB6 D1 Лаптоп Плоча За dell Vostro 3460 V3460 Главниот Одбор HD4000 DDR3


За производот

Форма Фактор:
ATX
Чипсет:
intel hm77
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
FSB / ХТ:
MHZ
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Пристаништа:
WIFI
Форма Фактор:
CEB
Бренд Име:
NOKOTION
Меморија канал:
Двојно
Пакет:
Yes
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Примена:
Лаптоп
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
3460 V3460
Објектот Состојба:
Користи

Избор на клиент