2 насоки Корални&Carnelian Ѓердан бесплатна испорака

2 насоки Корални&Carnelian Ѓердан бесплатна испорака

Достапно за нарачка
DEN 1464.00
Достапност:


Опис : Камења Информации :
Фенси prehnite, добар квалитет, со висок сјај! Дијаметар : 3x10mm-5x11mm(prehnite). должина : 18"-20"(ѓердан) затворач : 18 K GP Затворач Пакување : Убава Свила Торбичка

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Стил:
Класичен
Материјал:
Корални
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
no

Избор на клиент