25x15mm рачно изработени стакло земјината топка со бронза капа,стакло шишенцето накит pendant , бронза на круната капа,ѓердан pendant
Новак - 10 %

25x15mm рачно изработени стакло земјината топка со бронза капа,стакло шишенцето накит pendant , бронза на круната капа,ѓердан

Достапно за нарачка
DEN 375.84
DEN 338.00
Достапност:


без синџир 1set=1pcs 25x15mm стакло свет+1pcs капа горенаведените предмети се продаваат со стаклено шише шишенцето,метал капи,но без било кутии или додатоци во внатрешноста. Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

За производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
пченка цвет
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
25x15mm
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло

Избор на клиент