5Pcs Глина Sculpting Восок Резба Керамика Алатка Полимер Моделирање Бреза се Справи со Комплет APR28_0
Новак - 19 %

5Pcs Глина Sculpting Восок Резба Керамика Алатка Полимер Моделирање Бреза се Справи со Комплет APR28_0

Достапно за нарачка
DEN 115.20
DEN 93.00
Достапност:


100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Бреза, бакар, силикони
Боја : како што е прикажано на сл
5 Pcs Глина Sculpting Восок Резба Керамика Алатка Полимер Моделирање Бреза се Справи со Комплет
Големина на : (Должина x Дијаметар)
S : 60 x 9mm
L : 80 х 8мм
Количина : 1 x 5 Pcs
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x 5 Pcs Глина Sculpting Восок Резба Керамика Алатка Полимер Моделирање Бреза се Справи со Комплет

За производот

Тип:
Рака Алатки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Глина Sculpting Восок Резба Керамика Алатка
Бренд Име:
OOTDTY
Број на Парчиња:
5pcs
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Големина:
S
Тип:
Бреза Се Справи Со Комплет
Пакет:
opp
Стил:
Восок Резба Керамика

Избор на клиент