AZORA Вистински Бело Злато Боја Љубов Двојно Срца Сина Stellux Австриската Кристал Прстени TR0182
Новак - 40 %

AZORA Вистински Бело Злато Боја Љубов Двојно Срца Сина Stellux Австриската Кристал Прстени TR0182

Достапно за нарачка
DEN 567.84
DEN 341.00
Достапност:


Бренд : AZORA
Предмети Тип : Мода Уникатен Прстени
Главниот Камен : Вистински Сина Австриската Rhinestones
Друг Камен : обична
Позлата : Бело Злато Позлатен
Meterial : Цинк Легура
Повод : Свадба Партија Секојдневно носење Подарок Датираат
Gitt За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Прстен површината големина : 11m м*20mm
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

За производот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Бренд Име:
azora
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
TR0182
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Планината
Површината Ширина:
20mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Mainstone:
Вистински Сина Австриската Rhinestones
позлата:
3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Бело Злато Боја
Материјал:
Цинк Легура
Прилики:
Свадба Партија Секојдневно носење Подарок Датираат
превозот:
Бесплатен превозот
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Тежина:
3.77g
кориснички:
Yes
Тип Форма Шема:
Прстени

Избор на клиент