Слободен Брод Турбо CHRA Кертриџ GT2256V 715910-5002S 715910-5001S 715910 За Мерцедес Бенц ML270 W163 E270 CDI W210 OM612 2.7 L
Новак - 10 %

Слободен Брод Турбо CHRA Кертриџ GT2256V 715910-5002S 715910-5001S 715910 За Мерцедес Бенц ML270 W163 E270 CDI W210 OM612 2.7

Достапно за нарачка
DEN 7967.52
DEN 7171.00
Достапност:

Клиентите Задоволителна
1.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.7 L
ГОДИНА : 1999-2007 Турбо Модел GT2256 V Дел Број 715910-5002 S Претходната Верзија 715910-0001, 715910-0002 OE број 6120960599, A6120960599 CHRA 703891-0024 Година 2003-2007 Година Опис За Мерцедес Бенц E-Класа, М-Класа 2. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.7 L 2003-2007 Година Марка Модел Година Тип на H. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.7 L
Објектот е 100% Сосема Нов
GT2256 V турбополнач
Дел Број : 715910-5002 S 715910-0002 715910-0001
ОЕМ Број : A6120960599 6120960599
МОЌНОСТ : 170 HP,2.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.7 L 270 CDI Мотор OM612 2.
Сите предмети мора да се вратат во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 6 месеци од доби турбо!
Нашата гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.
Ние брод на објекти во светот.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа.
Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.7 L CDI 168 OM612 GT225 715910-0001 6120960599 За МЕРЦЕДЕС CDI ML270 2000 2.7 L D 177 HP OM612961 GT2256 V 715910-5002 S A6120960599 ============================================================================== ===================================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.Новиот Бесплатен превозот Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач Јадрото на GT2256 V 715910-5002 S 715910-5001 S 715910 Турбополнач За Мерцедес Е-Класа 270 CDI E270 W210 M-Class W163 M270 1999-2007 OM612 170 HP 2.
Ако стоката е во дефект, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми., Африка околу 15~30 работни дена.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Модел Година:
1999-2007
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Висина:
9inch
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
9inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT2256V 715910-5001S За Мерцедес-PKW E-Класа W210 W163 OM612 2.7 L
Објектот Ширина:
8inch
Турбо Модел :
GT2256V 715910 5002S 715910 0001 Турбо CHRA Кертриџ Турбополнач
Дел Бр.:
715910-5002S 715910-0002 715910-5001S 715910-0001 715910 0002
ОЕМ Бр.:
A6120960599 6120960599 715910 5002S 715910 0002 715910 5001S
Апликацијата возило:
За Мерцедес Е-Класа 270 CDI E270 W210 M-Class W163 ML270 1999-07 2.7 L
Примена на моторот:
OM612 2.7 L 170HP Дизел
слободен брод:
Бесплатен превозот

Избор на клиент