Трговија на големо Животно Цртан филм 10Yards 5/8 Polyseter Ткаени жакард лента DIY рачно изработени Шиење Лента Скратува куче синџир додатоци CX52
Новак - 12 %

Трговија на големо Животно Цртан филм 10Yards 5/8 Polyseter Ткаени жакард лента DIY рачно изработени Шиење Лента Скратува куче

Достапно за нарачка
DEN 429.60
DEN 378.00
Достапност:


Трговија на големо Животно Цртан филм 10 Yards 5/8" Polyseter Ткаени жакард лента DIY рачно изработени Шиење Лента Скратува куче синџир додатоци CX52
Состојба : 100% сосема нов.
Количина : 10yards/многу
Ширина : 5/8" (16mm)
Боја : Како На Сликата Покажува
Материјал : Полиестер
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја. *Дијаметар и должина се приближната па ве молиме да се земе дека во предвид кога ќе нарачате.
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ>>>
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА >>>
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
ПОВРАТНИ информации>>>
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Жакард
Шема:
Животните
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
CX52
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
scoiry
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)

Избор на клиент