Вистински Притисок на Маслото Сензор Switch За Хонда Одисеја 9D13-1
Новак - 15 %

Вистински Притисок на Маслото Сензор Switch За Хонда Одисеја 9D13-1

Достапно за нарачка
DEN 2328.00
DEN 1979.00
Достапност:


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Метал
Состојба За : -акции, малку валкани, Неискористениот, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Примена : За Хонда Одисеја
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

За производот

Бренд Име:
IVOK
линеарна:
X
Чувствителност:
9D13-1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
X
Мерен Опсег:
Притисок Сензор
Hysteresis:
X
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Резолуција:
притисок на маслото сензор префрлате
Стил:
Capacitance Тип
Тип Име:
притисок на маслото сензор префрлате
Атрибут:
вистински
Потекло:
Мексико
Pin Брои:
2-иглички
Производителот Дел Број:
9D13-1

Избор на клиент