supermarret У облик пластична кеса врзување машина колбас clipper машина

supermarret У облик пластична кеса врзување машина колбас clipper машина

Достапно за нарачка
DEN 6144.00
Достапност:


supermarret У облик пластична кеса врзување машина колбас clipper машина
Карактеристики
1.Софистициран дизајн и одлични перформанси сооднос
2.Табела структура, Едноставна операција, заштеда на време и сила, со двојна употреба(со стојат или со седат)
3.Добро запечатување перформанси во супермаркет и колбаси линија за производство и др
4.Убаво изгледаат и имаат долга трајност.
5.Одговара за сите Јаде Габи и лук пакување
Технички параметри
Модел
UDZK-50
Димензија
420*160*770mm
Тежина
13kg
Соодветен пластичен филм дијаметар
50-240mm
Може да се стави шајка количина
150pcs

За производот

Со Вакуум Торба:
No
Број На Модел На:
UDZK-50
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Тип:
Застане / Табела
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
упатство
димензија:
420*160*770mm
Тежина:
13kg
Соодветен пластичен филм дијаметар:
50-240mm
Може да се стави шајка количина:
150pcs

Избор на клиент