филтер за воздух за LIFAN 520 1.3 L ФИЛТЕР OEM: L1109102A1#SK322

филтер за воздух за LIFAN 520 1.3 L ФИЛТЕР OEM: L1109102A1SK322

Достапно за нарачка
DEN 320.16
Достапност:


За производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Другиот Дел Број:
L1109102A1
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Висина:
38
Осветленост Дел Број:
L1109102A1
Материјал Тип:
филтер хартија
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Должина:
220
Производителот Дел Број:
L1109102A1
Објектот Ширина:
160

Избор на клиент