Орален Секс Лижење Вибратор Секс Играчки за Жена, Женски брадавица масажа клиторичен stimulator, клиторисот цицање вибратор секс производи
Новак - 24 %

Орален Секс Лижење Вибратор Секс Играчки за Жена, Женски брадавица масажа клиторичен stimulator, клиторисот цицање вибратор секс

Достапно за нарачка
DEN 1631.52
DEN 1240.00
Достапност:


Спецификација : ◇ Материјал : Силикон + ABS ◇ Функција : 10-Брзина на Вибрации на Режимот + 7 Брзини Цицање режим ◇ Напојување : USB Полнење ◇ Димензии : L 22.5 cm x Кол 4cm ◇ Моторни Оптоварување Број на Револуции : 7000rpm Приватност Гаранција : ◇ Дискретна пакет,без било какви зборови или слика за полот,никој не ќе знае она што е внатре,no worries.
Safe Материјали Молчи Цицање

За производот

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
L22.5cm x Max Dia 4cm
Број На Модел На:
AV023
Бренд Име:
SelfTime
Тип:
Стапче
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Функција:
G место Клиторисот Масажа Stimulator
Тип:
секс играчки за жени
Својства :
Секс Производи
Фреквенција:
10 Брзина на Вибрации +7 брзини Цицање
Водоотпорен:
Yes
Напојува со:
USB Полнење

Избор на клиент