2 парчиња SMB358SET-1939Y SMB358SET SMB358S 358S 1939 BGA-30

2 парчиња SMB358SET-1939Y SMB358SET SMB358S 358S 1939 BGA-30

Достапно за нарачка
DEN 431.52
Достапност:


За производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SMB358SET-1939Y
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Пакет:
SMD
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Избор на клиент