Нови Шарени Кошула Жените Исклучителна Птица Везени Кошула Памучна Блуза
Новак - 10 %

Нови Шарени Кошула Жените Исклучителна Птица Везени Кошула Памучна Блуза

Достапно за нарачка
DEN 768.00
DEN 691.00
Достапност:


ТЕЖИНАТА НА СТОКАТА Е ГРУБА ПРОЦЕНКА, ВИСТИНСКАТА ТЕЖИНА Е ПРЕДМЕТ НА НАШИОТ ПРАТКАТА МЕРЕЊЕ НАДВЛАДЕЕ,АКО ИМА ВИШОК ТОВАР, НИЕ ЌЕ ВЕ КОНТАКТИРАМЕ И НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.
Повеќето Предмети се испраќаат од Кина using China Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји within14~30 работни дена, за Време на Божиќ или Други Фестивали можеби 5~7days подоцна.0〃 XL Биста : 39.6〃 Ракав : 22.4〃 Рамо : 14.
Pls Проверете објектот е measurment внимателни пред да се купи!!
Ви благодариме за вашето разбирање
АКО СТЕ ВО БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ РЕГИОНОТ И САКАТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ДРУГА EXPRESS ,ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО КОНТАКТИРАТЕ ОВЛАСТЕНИОТ СЕРВИС,НИЕ ЌЕ НАПЛАТА НА РАЗЛИКАТА ВО ЦЕНАТА НА ВАШАТА СМЕТКА ОТКАКО ЌЕ СЕ ПОТВРДИ ПРИЕМОТ.2〃 Рамо : 15.4〃
Внимание :
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.0〃 Рамо : 14.2〃 М Биста : 36.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : Дали оваа точка да дојде со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
A : многу ви Благодарам многу за вашата поддршка, ако сакате да се купи големи quantitys,ве молиме испратете e-mail на нас,Ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
(Ве молиме да ни кажете на декларираната вредност, по вашите наредби).
П : Дали имате следење на Број за мојата нарачка?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број,и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.0〃 Ракав : 22.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.4〃 Ракав : 22.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа.Таму може да се 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : јас Треба да го плати Превозот Надомест?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната,кој е бесплатен превозот во 16 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Канада; Шпанија; Русија; Шведска; Нов Зеланд;Норвешка;Швајцарија; Јапонија; Ирска; Белгија; Јужна Кореја;Данска;Сингапур.Големина/cm S Биста : 88cm Должина : 60cm Ракав : 56cm Рамо : 36cm М Биста : 92cm Должина : 61cm Ракав : 57cm Рамо : 37cm L Биста : 96cm Должина : 62cm Ракав : 58cm Рамо : 38cm XL Биста : 100cm Должина : 63cm Ракав : 59cm Рамо : 39cm Големина/инчен S Биста : 34.6〃 L Биста : 37.Други земји и пакет над 2 Кг,купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
Гаранција
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2〃 Должина : 24.8〃 Должина : 24. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори
на вас како е можно поскоро.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.4〃 Должина : 24. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Click Here : Shippment
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.6〃 Должина : 23. Плаќање
Во моментов, што може да се плати using Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер.8〃 Рамо : 15.Сите пораки ќе бидат одговорени
во рок од 1 работен ден.8〃 Ракав : 23.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
CINRY Е MODA
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Шарени
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Жените

Избор на клиент