YISUYA Ретро Бронза Masonic Кварц Џеб Види Ѓердан Синџирот Мајстор Часовници Pendant Даде За Freemasons
Новак - 8 %

YISUYA Ретро Бронза Masonic Кварц Џеб Види Ѓердан Синџирот Мајстор Часовници Pendant Даде За Freemasons

Достапно за нарачка
DEN 765.60
DEN 704.00
Достапност:


Карактеристики На Производот :
Античкиот Модел Дизајн
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : За 4.8 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 80 см
Пакет Содржина :
1*Види
1*Ѓердан
1*Џеб Синџир
1*Ѓердан Синџир
1*Подарок Кутија

За производот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Бренд Име:
Келер & Вебер
Dial Дијаметар:
0.048 m
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Број На Модел На:
YISUYA246
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Унисекс
Состојба:
Нов со ознаки

Избор на клиент