Пејзаж Модерни слики со Палета нож уметност масло на Платно студ енергија рачно изработени висок квалитет
Новак - 14 %

Пејзаж Модерни слики со Палета нож уметност масло на Платно студ енергија рачно изработени висок квалитет

Достапно за нарачка
DEN 4704.00
DEN 4045.00
Достапност:


Обработка време на својата цел :
Затоа што сите репродукции се во рака-насликани, генерално тоа ќе потрае околу 10-15 дена за да се заврши по плаќање.На reprodution слики на Van Gogh,Моне,Салвадор dali,Renior Da Vinci,Пикасо се многу жешко овде. Откако сите е во договор, некоја слика на сликата е испратена до вас, клиентите, за конечно одобрување. Треба да ги имате бараните прилагодувања, тие ќе бидат направени, како и. Брод Од пакетот, ве информираме следење бр.
Чекор 4 - Додавање на текстура
Во овој момент, точно посебноста на секоја слика и секој уметник доаѓа во игра. Лесно Се Враќа Политика. Кога имаш на слика,ако има било каков проблем,ги споделите со нас слободно,ние ќе ви одговори во 12 часот.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука. Ние ќе ви испратиме цена вклучувајќи го и превозот на трошоците на врата. Ова осигурува дека точниот состав на сликата е на место од почетокот, со главните фигури и форми поставени на платно. Ова осигурува дека сликарство ужива максимална заштита, а тоа е да се биде предаден. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Ова е направено со поголеми четки со цел да се добие на основните форми и бои во место, вклучувајќи позадина. Откако сликарство е прифатен од вас, ние не завршна инспекција на сликата и потоа пак тоа за превозот и испорака. Во секоја фаза тука, бојата треба да се исуши пред дополнителни детали може да се додаде.
100% Рака Насликани + 100% Задоволство + Висок Квалитет + Пари Quranteed
ЗА НАС :
Морски Градина Галерија, кој се наоѓа во Xiamen град, Кина. Било измени, ако е потребно, се направени во овој момент. Трговија на големо цена, голема цел, голем попуст. За сликарство репродукција, дека првиот чекор е да се скица на мотив на сликање на платно. Ние се собраа стотици одлични уметници,кој има повеќе од 10 години сликарство искуства, facous на апстрактни маслото,портрет слики,животински слики,Пејзаж слики,уште живот и цвет и сл.Ние сме секогаш прави големи напори да ви дадат забава и неверојатна онлајн шопинг услуги.
Сопствени Слики ( Слика на Платно, Слика на Платно ) : 1.
Лесно Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашата квалитет во рок од 10 дена по примените, можеме да го прифатиме враќање на целосна наплата ќе биде испратена назад по добивме врати.Ние ќе се обидеме потрудиме да брод вашата цел колку што е можно поскоро. Ние додадете уникатна текстура, карактерот и стилот на специфични сликар и сликарство, заедно со дополнителни детали во сликарството.
Чекор 2 - Примена на Undercoat на Боја
Откако скица е завршена, изведувачот ќе почне да се применува undercoat на боја. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство. Контактирајте со нас за дополнителни трошоци ако сакате да се монтира или се водат. Сликата е сега презентирани на нашиот најголем високи сликари, кои се учат и да понудат своето мислење. Сите Репродукции се со Висок квалитет. Во овој момент, светло и темно бои се вработени, како и боја односи со цел да се создаде повеќе длабочина во сликата.
Чекор 6 - Комплетирање и Контрола на Квалитет
Откако сликата била завршена од страна на уметникот, нашата работа се уште не е направено. Ова вклучува фокусирање на деталите, како што се на сенки и светлина, боја интензитет и да се обезбеди позадина кои изгледаат и се чувствуваат на сликата е целосно во согласност со оригиналната работа. Ние започнете со додавање на одредена текстура и формата на специфични сликарство се репродуцира, дали тоа значи боење и потези на Renoir или невидена потези на Рејн.

За производот

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 36x48, 40x60, 48x72
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
87
Iid:
12621
M:
M2

Избор на клиент