SHELI Лаптоп плоча за toshiba L500 L500D NSWAE LA-5331P Рев 1.0 K000094210 не-интегрирана графика HD 4650 DDR2
Новак - 6 %

SHELI Лаптоп плоча за toshiba L500 L500D NSWAE LA-5331P Рев 1.0 K000094210 не-интегрирана графика HD 4650 DDR2

Достапно за нарачка
DEN 10064.64
DEN 9461.00
Достапност:

За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас.
SHELI Лаптоп плоча за toshiba L500 L500 D NSWAE LA-5331 P Рев 1. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН 5 Ѕвезда . Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" и е-пошта
2. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред. проверете дали недостатокот на фитинзи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност. целосно тестирани и работи добро
3. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата. бесплатен превозот во рок од 2 дена преку Хонгконг пост Воздух Mail
4. Предмети вратени ќе бидат тестирани и ако најде неисправни ќе се наплатува 20% restocking такса.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3.
Враќање политика :
1.0 K000094210 не-интегрирана графика HD 4650 DDR2. 100% оригинални montherboard и во добра состојба
2. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.
Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба). Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови.
Испорака :
1.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба. Ве молиме внимателно да ги repack на објектот.
Слика може да не е на вистинскиот објект, тоа е само за референца. Но, Превозот, манипулативните и осигурување се брада од страна на клиентите.
Контакт :
1. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек.0 K000094210 не-интегрирана графика HD 4650 DDR2
ние се направи следново заложби за нашите производи :
1. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.
3· Нашите матични плочи не вклучува ПРОЦЕСОРОТ,само одбор
4· стоката се многу префинет,pls потврди дали ќе има технологија за да го инсталирате сами,инаку го направите тоа со професионален инженер
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ , Сите плаќања мора да биде потврден ( на Превозот и бил адреси мора да се совпаѓаат ). Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите.

За производот

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
USB 2.0,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
L500
Чипсет Производител:
AMD
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Почетен Датум:
2011
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
MHZ
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Меморија канал:
Двојно

Избор на клиент