Eunavi 2 DIn Автомобил DVD 8' HD За ФОЛКСВАГЕН ПОЛО, ГОЛФ GTI 5 6 MK5 MK6 JETTA PASSAT B6 Touran Sharan Со GPS Навигација Радио со RDS
Новак - 20 %

Eunavi 2 DIn Автомобил DVD 8' HD За ФОЛКСВАГЕН ПОЛО, ГОЛФ GTI 5 6 MK5 MK6 JETTA PASSAT B6 Touran Sharan Со GPS Навигација Радио

Достапно за нарачка
DEN 10138.56
DEN 8111.00
Достапност:


кога ќе нарачате,ве молиме да ни дадете некои информации за вашиот автомобил Слободни Мапата Картичка !!!Слободен камера!!!Бесплатни canbus!!! 1.Победи CE 6.0 Систем со 8 инчен Висока Дефиниција (800*480) екран на допир за автомобил dvd плеер .
2. Слајд Допир за menu (мени) контрола
3. Се изгради во GPS Навигација.
4. Се изгради во Bluetooth ,Именик Поддржани
5. Целосно компатибилен со MPEG4 /AVI /DIVX /MP3 /DVD/CD /CD-R
/CD-RW /MPEG4...
6. еден пред Мини USB и пред Micro SD слотот
7. AM/FM со 30 станица претходно
8. Управувачот Контрола
9. Предна/ Задна ПОМОШЕН текст
10. Вграден засилувач
11. Тркалата-видете камера на текст
12. Моќен Електронски Анти-шок
Карактеристики
систем
Оперативен Систем : Прозорец CE 6.0
Главната Фреквенција : 833 MHZ
Продавница Простор : 256 M
OS Јазик : руски,англиски,португалски,Кинески,германски,шпански,италијански и др
Гласовното Водство Јазик : руски,англиски,португалски,Кинески,германски, француски,шпански,италијански,Dansk,норвешки,романски,турски ..28 видови јазик
Екранот
Големина на екранот : 8inch
Допир : да
Екран Резолуција : 800*480
Дисплеј Тип : LCD екран TFT
Осветленоста Контрола : да
На OSD Јазици : англиски,руски,арапски,германски,шпански,француски,Тајландски,италијански
Радио
Радио Тјунер : FM/AM
Поддршка RDS : да
Радио одговор пропусниот опсег : СУМ : 522~1620 KHz, FM : 87.5~108 MHz
DVD
Медиуми Тип : CD,HDCD,MP3,MP4,VCD,DVD,DVD-R/RW,DVD+R/RW,CD-R/RW,JPEG,итн.
Bluetooth
Вграден Микрофон : да
Примен Повик : да
Бирани Повик : да
Пропуштен Повик : да
Телефон Книга : да
Задната Камера На Текст
Обратен режимот, Екранот автоматски се прикаже задна камера за видео кога обратен дали исклучување или за.
Задна Камера : Не, не е задолжително
SD/USB
Playback mode : Automatic блед мултимедијални кога уредот е поврзан на единицата
Овој проблем е многу важно :
Прашање : Зошто мојот автомобил е исклучено, но навигација со автомобил се уште е на?
Одговор : Доколку вашиот автомобил треба canbus, можете да се поврзете canbus, но АКК моќ кабел мора да биде исклучен, како и оваа слика.
Ако вашиот автомобил не треба canbus, можете да се поврзете АКК моќ кабел но Canbus мора да бидат исклучени, како и оваа слика.
Answer : ___________________________ Note : 1.за картата,ние ќе ја испратите вашата земја е мапа како подарок .но, ако ние не се на мапата на вашата земја , ние ќе ви испратиме празно Картичка како подарок.(само прозорецот автомобил dvd имаат sd-картичка )
Превозот до Русија : Ние ќе ги искористиме "status-ekb.ru" спедитор, и обично клиентот може да добиете Пакет 17-37 дена! Ако ја изберете status-ekb.ru спедитор ,ќе мора да плати повеќе трпение,бидејќи тоа е малку, полека! ви благодариме за вашето трпение.

За производот

боја:
Црна
Јадра:
Dual Core
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Шпански,Португалски,Арапски,Француски,Тајландски,Германски,Еврејски,Италијански,Руски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Англиски
Din:
Двојно Din
Посебна Карактеристика:
Поддршка Може Да-Автобус,Поддршка Воланот Контрола
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Големина:
2 din
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,CD-RW,Built-in GPS,MP3 Плеери,Касета Плеер,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Макс Надворешна Меморија:
32g
RAM меморија:
256Mb
Од Моќ:
4*45W
Бренд Име:
Eunavi
Фолксваген Модел:
Passat
Име На Модел:
Eunavi-124
Оперативен Систем:
Windows Ce
Резолуција:
800*480
Големина На Дисплеј:
8
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
4kg
Интерфејс:
ISO
Напон:
12V
ROM:
256Mb
OSD Language:
Русија/English/GermanyItalian/Шпански/Арапски
is_customized:
Yes
Сместување:
Автомобил Конзола

Избор на клиент