Моден Голем Капацитет Торба за Лаптоп Ранец за 14 инчен леново 300 I2000-ISE торба Повик за Патување Унисекс торба Чанта
Новак - 5 %

Моден Голем Капацитет Торба за Лаптоп Ранец за 14 инчен леново 300 I2000-ISE торба Повик за Патување Унисекс торба Чанта

Достапно за нарачка
DEN 1554.72
DEN 1477.00
Достапност:


Моден Голем Капацитет Торба за Лаптоп Ранец за 14 инчен леново 300 I2000-ISE торба Повик за Патување Унисекс торба Чанта Материјал : снег ткаенина ткаенина Стил : Чанта / Рамо Спецификации : 31cm (W) x 43cm (H) x 13cm (T) Големина : 14 инчи Капацитет : 14 инчен лаптоп / book / облека во Боја : Црно - Сива / Сива / Црна Повод : Случајни / Office / Патување

За производот

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за 14 инчен леново 300 I2000-ISE торба
Стил:
Ранци
Тип:
Лаптоп Ранец
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Hasp
Материјал:
Полиестер
Применливи модели:
за 14 инчен леново 300 I2000-ISE

Избор на клиент