НОВ руски Тастатурата за Dell Inspiron 17 5758 15-3000 3546 3558 3559 3551 5543 5548 5552 5759 7557 5551 5555 5558 црна RU
Новак - 5 %

НОВ руски Тастатурата за Dell Inspiron 17 5758 15-3000 3546 3558 3559 3551 5543 5548 5552 5759 7557 5551 5555 5558 црна RU

Достапно за нарачка
DEN 429.60
DEN 408.00
Достапност:


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

За производот

Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
17 5758 15-3000 Vostro 3546 3558 3559 3551 5543 5548 5552 5759 7557
Бренд Име:
сребро линк

Избор на клиент