10PCS Велосипед Кочница Менувањето на Кабел Цевка Капа Патот Велосипед MTB Велосипед Количка Фиксна Опрема Accessorie Совети Ferrules Завршува Капи Crimps
Новак - 6 %

10PCS Велосипед Кочница Менувањето на Кабел Цевка Капа Патот Велосипед MTB Велосипед Количка Фиксна Опрема Accessorie Совети

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 135.00
Достапност:


10 PCS Велосипед Кочница Менувањето на Кабел Цевка Капа Патот Велосипед MTB Велосипед Количка Фиксна Опрема Accessorie Совети Ferrules Завршува Капи Crimps Име на Производ : Кочница Менувањето на Кабел Цевка Капа Бои : златен црвена и сина, црна Спецификација : L20mm * D7mm Превозот Листата : Кабел Капа 10 PCS Опис Постојат два вида на кабел капи : менувањето на кабел цевка ззп/ кочница кабел капа внатрешниот дијаметар на theshifting кабел цевка капа е помала од кочница кабел капа

За производот

Број На Модел На:
081

Избор на клиент