CHYWR Жени секси долна облека на жените бренд прилагоди-ремени транспарентен тенок push-up прилагодување цвет чипка градник сет
Новак - 47 %

CHYWR Жени секси долна облека на жените бренд прилагоди-ремени транспарентен тенок push-up прилагодување цвет чипка градник сет

Достапно за нарачка
DEN 1439.04
DEN 763.00
Достапност:


За производот

Чаша Големина:
70B, 70C, 75B, 75C, 75D, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Вез
Поддршка Тип:
Underwire
Број На Модел На:
V389XW
Градник Стил:
Unlined
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
CYHWR
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Стил:
Секси
Рака Тип:
Прилагодени-ремени

Избор на клиент