iGame Тигар Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Уникатен Животинско Дизајн Бесплатен Превозот
Новак - 10 %

iGame Тигар Ткаенината Линкови Квалитет Месинг Материјал Уникатен Животинско Дизајн Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 225.12
DEN 203.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани . Опис на производот ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ за Оваа точка збор без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба секој дел, така што тоа ќе запре од гребење.
Руски Клиенти внимание ве молиме, според владеењето на руската обичаи, пакетот без полно име ќе бидат вратени назад на испраќачот, па ве молиме да понудат на своите ПОЛНО ИМЕ(вашето име+вашето семејство името+својот татко име) , ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
8819017066
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
igame

Избор на клиент