YOTAT 1pcs печати ја главата за HP72 C9384A за HP Designjet T610/T620/T770/T790/T1100/T1120/T1200/T1300/T2300
Новак - 6 %

YOTAT 1pcs печати ја главата за HP72 C9384A за HP Designjet T610/T620/T770/T790/T1100/T1120/T1200/T1300/T2300

Достапно за нарачка
DEN 1195.20
DEN 1124.00
Достапност:


Remanufactured глава за печатење за HP72
Компатибилен за :
За HP Designjet T610/T620/T770/T790/T1100/T1120/T1200/T1300/T2300
Пакет содржина : 1 парче 72 глава за печатење Motte Црна/Жолта

За производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
боја:
Други,К
Бренд Име:
YOTAT
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Повторно Произведени
Број На Модел На:
C9384A
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
боја:
Мат Црна/Жолта

Избор на клиент