DeRuiLaDy Appliques Лак Жените Градник Безжична Прилагодливи Ремени Push Up Градник Лесна Bralette Долна Облека На Жените Секси Градници Долна Облека
Новак - 40 %

DeRuiLaDy Appliques Лак Жените Градник Безжична Прилагодливи Ремени Push Up Градник Лесна Bralette Долна Облека На Жените Секси

Достапно за нарачка
DEN 719.04
DEN 432.00
Достапност:


НИ Големина ЕУ Големина Под Биста на Биста-Under Bust Биста Минус Uder БИСТА на Пример : A : биста : 90(cm) Б : Според Биста : 80(cm) 90 - 80 = 10 Биста - Под Биста = 10(cm) КУПОТ Големина Изберете : B 32 A 70 A
64-70
(cm) 7-9(cm) 32 B 70 B 10-12(cm) 32 C 70 C 13-16(cm) 32 D 70 D 16-19(cm) 32 E 70 E 19-22(cm) 34 A 75 A
67-73
(cm) 7-9(cm) 34 B 75 B 10-12(cm) 34 C 75 C 13-16(cm) 34 D 75 D 16-19(cm) 34 E 75 E 19-22(cm) 36 A 80 A
70-76
(cm) 7-9(cm) 36 B 80 B 10-12(cm) 36 C 80 C 13-16(cm)
A : биста
Б : Според Биста 36 D 80 D 16-19(cm) 36 E 80 E 19-22(cm) 38 A 85 A
74-82
(cm) 7-9(cm) 38 B 85 B 10-12(cm) 38 C 85 C 13-16(cm) 38 D 85 D 16-19(cm) 38 E 85 E 19-22(cm) Забелешка : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

За производот

Чаша Големина:
70A, 70B, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85B, 85C
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LSS64
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Им Помогнам На
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Декорација:
Лак
Бренд Име:
DeRuiLaDy
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Spandex,Најлон
Поддршка Тип:
жица за слободни
Шаблон Тип:
Лак

Избор на клиент