1PCS Принцеза Стил Модели Moustiquaire Купола Чипка Виси Полиестер Комарец Мрежи Класичната Палата Преносни Комарец Мрежи

1PCS Принцеза Стил Модели Moustiquaire Купола Чипка Виси Полиестер Комарец Мрежи Класичната Палата Преносни Комарец Мрежи

Достапно за нарачка
DEN 575.52
Достапност:


КУРШУМ ТОЧКА : Име на Производ : Слетување мрежи
Заградата : челик жица
Се применуваат за : Универзална
Материјал : Полиестер влакна
Големина : Горниот Купола со Дијаметар : 65cm * Висина : 260cm * Помала Должина : 1150cm. ОПИС : пакет се вклучени : 1 X комарец нето
Лесно да се инсталира, лесен за употреба, се зачува простор. На врвот со влакна текстил

За производот

Големина:
See below for size descriptions
Бренд Име:
Wholehome
Тип:
Една врата
Обликот:
Кружни
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Insecticide Третирани,Укината
Употреба:
Дома
Стил:
Hung Купола Комарец Нето
Функција:
комарец нето
Применливи Луѓе:
Универзална
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Преносни Виткање Комарец Нето

Избор на клиент