Практична НОВ Прилагодлив Завртка Види Назад Случај Покрие Настроената Клуч Смена Поправка Алатка за Поставување

Практична НОВ Прилагодлив Завртка Види Назад Случај Покрие Настроената Клуч Смена Поправка Алатка за Поставување

Достапно за нарачка
DEN 226.56
Достапност:

Прилагодливи Види Случај Настроената Клуч.
Лесно да се отворени сите завртки назад тип на случаи
со 3 прилагодливи Вилици
Дршката е knurled за сигурен зафат
Се одликува со прилагодливи вртливиот
Боја : сребрена
Материјал : метал
Совршен за да се види поправка и замена на батерии
Вклучува (18) иглички во различни случај грб
Мерки околу 150mm (прибл 5.91 инчи) во должина
Макс компатибилен случај дијаметар : 40mm
Пакет Се Вклучени :
1 x Види случај отворен клуч
18 x Interchangable фитинзи
1 X сива кутија
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

боја:
Сребро.
Бренд Име:
СЕВЕР
Тип:
Алатки
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Избор на клиент