Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm за CK Калвин Klein од не ' Рѓосувачки Челик за Безбедност на Затворач за Врвка за Зглоб Јамка Појас Хривнија Црна
Новак - 0 %

Силиконска Гума Види Бенд 18mm 20mm 22mm за CK Калвин Klein од не ' Рѓосувачки Челик за Безбедност на Затворач за Врвка за Зглоб

Достапно за нарачка
DEN 378.24
DEN 378.00
Достапност:


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за CK Калвин Klein со Право се Види на Лицето
1
2
3
4.

За производот

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Безбедност Затворач
Број На Модел На:
за CK Калвин Klein
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
прилагодлив

Избор на клиент