500pcs Нови 4/7mm Градина Црево 90 степени Лактот Мека Црево Бодликава Конектор Магла Спреј Расадник Цевка Фитинзи за Вода Spliter
Новак - 26 %

500pcs Нови 4/7mm Градина Црево 90 степени Лактот Мека Црево Бодликава Конектор Магла Спреј Расадник Цевка Фитинзи за Вода Spliter

Достапно за нарачка
DEN 2255.52
DEN 1669.00
Достапност:


500pcs Нови 4/7mm Градина Црево 90 степени Лактот Мека Црево Бодликава Конектор Магла Спреј Расадник Цевка Фитинзи за Вода Spliter

Функција :
Име на производ : 4/7mm Црево Бодликава Лактот
Заеднички големина : За 4/7 mm Црево
Примена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување
Направени од свежо ЈП, овој производ е опремен со одлична механичка,топлинска и хемиска стабилност. Тоа може да биде laied во отворено или burried во почвата, без да се spoild од УВ или влага, сол магла или почвата.
-
-
-
Можеби Како Што Се :
-
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу :
За Данок На
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа.
За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете.
За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

За производот

Дијаметар:
4l7mm Лактот
Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
Зелена Палец
Градина Вода Конектор Тип:
Стандард Конектори
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
LT-2C407

Избор на клиент