HochiTech за Nissan сончево 2011- табла мат Заштитна подлога Сенка Перница Photophobism Подлога автомобил стил додатоци
Новак - 45 %

HochiTech за Nissan сончево 2011- табла мат Заштитна подлога Сенка Перница Photophobism Подлога автомобил стил додатоци

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 766.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата Продавница! ! ! Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот. Среќен Ден. Ви благодариме.
Добра вест :
Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!
Тоа не е генерички лек на производот. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил на контролната табла е иста како на фотографијата, ако не, немојте да нарачате и да се поврзете со нас.
за Nissan сончево 2011-2016
Како да инсталирате
Нашата компанија е еден од најмоќните LED светло добавувачи во Кина, со 3 фабрики, секој за дневно работи светлина, LED светла и СТП спојлер.
За LED Светло, ние имаме повеќе од 2000 модели, и оние стоки кои се продаваат во многу земји, уживање во добра репутација со добра услуга и добар квалитет. Превозот
1. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Гаранција :
1. 12 месеци Производителот. Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро.
4. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!

За производот

Големина:
black edge, red edge
Бренд Име:
STPLRGECP
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
hight квалитет најлон
категорија:
табла душеци
Автомобил Марка :
За
Година:
2
боја:
Црна и црвена
забелешка:
само одговара за лево headdrive

Избор на клиент