CUKUP Мажите е Целосна Жито Вистинска Кожа Овална Шема Дупки Pin & Мазна Стил Појаси за Мажи 38mm Ширина Без Тока NCK627
Новак - 48 %

CUKUP Мажите е Целосна Жито Вистинска Кожа Овална Шема Дупки Pin & Мазна Стил Појаси за Мажи 38mm Ширина Без Тока NCK627

Достапно за нарачка
DEN 2304.00
DEN 1198.00
Достапност:


За производот

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 38to40 Инчен, 130cm 41to42 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Должина:
3.8 cm
Број На Модел На:
NCK627
Бренд Име:
CUKUP
Појаси Материјал:
Cowskin
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Тока Ширина:
3.8 cm
Кожа одделение:
Врвен квалитет
Појас Должина:
105,110,115,120,125,130 cm
Тока Стил:
Pin & Мазна Стил Тока Појас
Бои:
црна браун
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL
Функција:
Ретро Појас,од Легиран Тока Појас,3.8 cm Ширина Појас
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
потекло место:
Guangdong, Кина

Избор на клиент